Zadzwoń Zadzwoń Napisz Napisz Wirtualny spacer Wirtualny spacer

Meble na zamówienie

Jako producent mamy ogromne możliwości. Własna stolarnia, zaufani dostawcy oraz doświadczony personel sprawiają że sprostamy każdemu wyzwaniu. Pracujemy na wszystkich dostępnych materiałach używanych w meblarstwie dzięki czemu mamy tak bogatą ofertę. Nasze realizacje cechuje najwyższa jakość oraz dbałość o detale.

Oferta mebli na zamówienie

Firma Leander jest równocześnie producentem mebli, dzięki czemu samodzielnie możemy zadbać o najwyższej jakości materiały do ich produkcji, a cały proces ich wytwarzania mamy pod nieustanną kontrolą. Co więcej, jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj mebli odpowiadający Twojemu stylowi i gustowi wobec aranżacji wnętrz. Nie istnieją dla nas żadne ograniczenia, dlatego z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty przedsiębiorstw różnego rodzaju.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwoliło nam zostać liderem w naszej okolicy, ponieważ jako jedyni zajmujemy się tak kompleksową obsługą klientów i produkcją mebli na zamówienie. W naszej profesjonalnej stolarni dziennie powstaje niezliczona ilość asortymentu do każdego typu pomieszczeń w domach czy też hotelach. Natomiast nasi doświadczeni specjaliści w zakresie projektowania i aranżowania wnętrz codziennie podejmuje współpracę z kolejnymi klientami, których wizja danego miejsca jest przedstawiana przez nas w formie komputerowej, co ułatwia uruchomienie wyobraźni zamawiającego.

Nasze meble na zamówienie powstają w kilku etapach, gdzie zawsze czuwamy nad ich jakością wykonania i wykończeniem, by ostatecznie cechowały się nie tylko oryginalnością, ale również solidną i trwałą budową. Możesz przekonać się o naszych dotychczasowych przedsięwzięciach, które widoczne są w pewnej części w naszych realizacjach, gdzie być może znajdziesz inspirację do własnego projektu. Z naszej strony możemy także zagwarantować transport wyposażenia oraz jego montaż na miejscu przez fachowców, dzięki czemu zaoszczędzisz własny czas na składaniu mebli. Co więcej, w trosce o naszych klientów i ich wygodę Leander zapewnia możliwość zakupu mebli w formie ratalnej, co znacznie sprzyja przy początkowej fazie gospodarowania wnętrz lub przeprowadzania remontu. Doskonale rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie i realizujemy z sercem, co widać w późniejszych efektach.