Zadzwoń Zadzwoń Napisz Napisz Wirtualny spacer Wirtualny spacer
Telefon: |  
Meble kuchenne 2019-06-25T11:40:14+00:00

Meble kuchenne

Projektujemy i tworzymy meble kuchenne, zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym stylu, dostosowane do państwa potrzeb i upodobań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Producent mebli kuchennych

Jak wiadomo kuchnia stanowi nieodzowny numer jeden w każdym domu, ponieważ to właśnie tam zazwyczaj tętni życie rodzinne i towarzyskie również. Jest to miejsce wyjątkowe, gdzie przygotowywane są nie tylko posiłki dla siebie i bliskich, ale równie często są tam wspólnie spożywane. Zatem bardzo ważna jest odpowiednia atmosfera, by każdy czuł się tam komfortowo i bezpiecznie. W tym celu właśnie powstała nasza osobna kategoria mebli kuchennych Leander, gdzie oferujemy naszym klientom wszystko, co najlepsze jakościowo i oryginalne.

Od lat zajmujemy się tworzeniem własnych projektów mebli oraz wyposażenia pod konkretne zamówienie klienta. Do każdego pomysłu podchodzimy indywidualnie, gdzie najpierw dokładnie poznajemy zapotrzebowanie i ogólną wizję zamawiającego, by następnie móc jak najlepiej odwzorować jego kuchnię marzeń. Cały proces tworzenia jest podporządkowany Tobie, gdzie masz również wpływ na wybór materiałów i generalny zarys całego asortymentu. Wśród naszych proponowanych materiałów wykończeniowych znajdują się między innymi:

  • płyty okleinowe
  • płyty fornirowane
  • szklane zabudowy
  • blaty z konglomeratu i wiele innych.

Jednocześnie warto wspomnieć o możliwości lakierowania tych powierzchni na wysoki połysk lub pół matowo, gdzie wszystkie wyżej wymienione elementy możesz dowolnie łączyć i zestawiać ze sobą. Leander oferuje bardzo szeroki wybór, jeśli chodzi o odcienie i kolorystykę, ponieważ doskonale rozumiemy naszych klientów i ich chęć do stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni tylko dla nich. W tym celu również wykorzystujemy jedynie dobre i trwałe gatunkowo surowce, aby nasze produkty przetrwały w Waszej kuchni przez wiele lat bez jakichkolwiek uszkodzeń czy zarysowań. Wszystko jest właściwie zabezpieczone i przygotowane do codziennego użytku, gdzie jak wiadomo gotowanie czasami odbywa się w pośpiechu. Na to także znaleźliśmy radę, ponieważ nasze meble kuchenne cechuje niezwykła praktyczność.

Zastosowane w wielu miejscach schowki czy szafki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie domowników i konieczności szybkiego działania. Zatem wszystko znajdzie się pod ręką, a nasz dodatkowy sprzęt AGD w ofercie powinien sprzyjać Waszym planom i zdecydowanie ułatwić zakończenie aranżacji wnętrza. Nasza kompleksowość widoczna jest przede wszystkim na licznych zdjęciach naszych realizacji, którymi możesz się oczywiście inspirować podczas projektowania własnej kuchni. Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja, dlatego staramy się łączyć funkcjonalność z estetyką, aby efekt ostateczny spełniał wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Poniżej nasze przykładowe realizacje.